Päikesepaneelid, Tuulegeneraator, Nutikodu

  • +372 50 84 338

Nutikodu
Fibaro seadmetega
Paigaldus ilma remondita

Juhi oma korterit / maja
Just sealt, kus sa oled.
Küte, ventilatsioon, valgustus, turvalisus...

Fibaro HC2

Jälgimislahendus
SMA
inverteritele

Võimsus
toodang jne.
Arvutis, mobiilis, tahvelarvutis.
Uutele paigaldustele kauba peale...

Sunnyportal

Parim paneel Eestis
II põlvkonna
Klaas / klaas ja Bi-Facial
Päikesepaneelid

Tootjagarantii 30 aastat
Tootlikkusgarantii 30 aastat
Tootlikkuse langus kuni-13%

Parim päikesepaneel

Enair E70PRO 4kW
Parim väiketuulik!
Anna tuult!

Mastid
Mast 12m kuni 25m
Mikrotootja liitumisega

Parim väiketuulik

Kes me oleme

Oleme oma ala juhtiv ettevõte Eestis elektritootmise "väikelahenduste" poolel. Me pakume komplektseid, asjalikke, ajakohaseid ja toimivaid lahendusi, ideest teostuseni, elektrienergia tootmisest küttelahendusteni. Seda kõike nii iseehitajale kui ka võtmed kätte lahendustena. Meie eesmärgiks on pakkuda Sulle võimalust kasutada taastuvenergiat võimalikult mugavalt ja majanduslikult otstarbekalt, et Sul jääks aega Enda jaoks tähtsate asjadega tegeleda.

Meie kogemus

Läbi aastate oleme enamiku lahendustest ise järgi proovinud ja "katsunud" nii koolitustel kui ka reaalses elus, nii teoorias kui praktikas, vajadusel täiustanud. Oleme võtnud seisukoha, et me ei müü "odavaid" mänguasju vaid tõsiseltvõetavaid tehnoloogiaid, mida tõdeb ka järgnev: garantii lahendustele ja seadmetele kuni 30 aastat.

Paigutasime enamuse teostatud objekte Eesti kaardile.

Objektide pildid ja lisainfo on leitav meie facebook lehel. Või küsi infot meilt otse.

Meie tegevus

Suhtleme reeglina otse oma tarnijatega, ilma vahendajateta, see tähendab, et võimalike probleemide ja lahenduskäikude võimalike puuduste ilmnemise korral leiame vajaliku lahenduse eesmärgi saavutamiseks. Koostöös tootjatega suudame pakkuda seadmetele reaalsed tarneajad ja garanteerida soovitud kogused.


Kellele ja mida

Meie "nomenklatuuris" on tehnoloogiad, lahendused ja vajalikud lisaseadmed/komponendid elektrienergia tootmiseks päikesest, tuulest ja muudest vajalikest allikatest ning hoonete juhtimiselahendused. Kõiki lahendusi on võimalik kasutada nii eramajal, korterelamul, avalikul hoonel, tööstuses/tootmises ja teistes kohtades, kus elektrienergia tootmine või hoone juhtimine on vajalik.

Võimalused

Kõiki lahenduskäike on võimalik kombineerida/koos töösse rakendada teiste energiatootmis seadmetega olgu selleks siis elektrienergia või küttelahendused. Oleme välja töötanud iseseisvalt toimivad ehk täisautomaatsed lahenduskäigud elektrienergia tootmiseks, jaotamiseks ja varustuskindluse tagamiseks elektrivõrguta piirkondade jaoks (nt. väikesaared), tarbimisvõimsustega 2kW kuni 300kW. Elektrienergia väiketootmise lahendused baseeruvad maailma juhtiva inverterlahenduste tootja SMA toodetel ja lahenduskäikudel. SMA lahenduste eripäraks on kõikide tootmisseadmete ühendus elektrivõrguga (230/400V poolel), olgu selleks siis jaotusvõrk või SMA Sunny Islandil baseeruv iseseisev elektrivõrk. Lahenduse eeliseks on tootmisseadmete tarbijatest kaugemale paigaldamise võimalus, tsentraalse akupargi, akupargi intelligentse kasutamise ja süsteemlahenduses kasutatava lisaenergiaallika automaatse kasutamise võimalus süsteemi tõrgeteta töö tagamiseks ekstreemolukorras, samuti süsteemi lihtne laiendatavus.

Täiendkoolitus

Täiendame ennast pidevalt, osaleme koolitustel ja erialastel seminaridel, hoiame ennast kursis taastuvenergeetika tehnoloogia erinevate arengutega, et pakkuda Sulle alati parimat võimalikku lahendust vastavalt Sinu vajadustele.

Meist

Ainult töötavad lahendused:
Ideest teostuseni.

Viimased uudised

04.02.2020 Webileht uuesti püsti

15.11.2016 Enamus teostatud objekte paigutatud Eesti kaardile!

04.11.2016 Osalesime SolarWorld -i koolituspäeval

29.09.2016 Osalesime Solitek -i koolitusel PV paneelidest ja Tigo optimeerijatest, tutvusime moodulite ja paneelide tootmisliinidega.

Kontakt

Bakeri OÜ
Kuristiku talu, Mallavere küla
Raasiku vald, Harjumaa 75210
Tel : +372 50 84 338
E-kiri : info[at]bakeri.ee

Web : bakeri.ee

Hoiame ühendust

facebook.com/bakeri2002

© 2021, Kõik õigused reserveeritud.
Layout: My web solution